O společnosti

Společnost, jež aktuálně využívá registrovaný obchodní název , byla založena již v roce 1997. V celém svém rozsahu se vždy věnovala výpočetní technice a především komunikaci se zákazníkem v oblasti servisních a poradenských služeb v návaznosti na výpočetní techniku. Její hlavní náplní je především krátkodobě použitá výpočetní technika z výstav, zápůjček a odkup z korporátních firem z celé evropské unie. Můžeme tak garantovat velmi výhodné a atraktivní ceny na tyto produkty.

Hlavním sortimentem jsou především notebooky, netbooky, tablety, stolní počítače, ale také napájecí adaptéry a baterie k notebookům.

Mimo prodeje se firma zabývá i širokým servisem výpočetní techniky. Své práci naši technici věnují maximální péči a zároveň se snaží daný produkt opravit co nejrychleji, abyste ho v dohledné době mohli opět používat.

Hlavní sídlo společnosti je vlastní budově v Liberci na adrese Truhlářská 547/11a v blízkosti krajského soudu v Liberci. V těsné blízkosti je i velký sklad. Pobočka je velmi dobře zásobována. K přepravě zásilek po celé české republice až na místo určené zákazníkem, využíváme přepravní společnost DPD. Velmi pohodlně tak zákazníci využívají nákupu přes eshop www.eqcomp.cz s doručením až na místo určení s garancí zaslání daného výrobku.